You are here: Home > o życiu > Brak miłości – konsultant ślubny

Brak miłości – konsultant ślubny

9Do niedawna nazywałeś siebie wolnym strzelcem, singlem. Byłeś dumny z e swojej samotności. Dziś stała się ona Twoim najgorszym wrogiem. Pamiętasz jak chwaliłeś się, że bycie kawalerem jest najlepszym co może być i że nawet nie jest ci potrzebny żaden konsultant ślubny, gdybyś zdecydował się na formalny związek z drugą osobą? Możesz robić co chcesz, nie jesteś za nikogo odpowiedzialny, nikt Cię nie ogranicza? Do niedawna bawiłeś się ze znajomymi do białego rana, korzystałeś z życia, ile się dało, żyłeś po prostu tak jak chciałeś.
Nagle jednak zauważyłeś, że Twoi znajomi zaczęli się wykruszać, że nie miałeś już z kim spędzać wolnego czasu. Wszyscy się zakochiwali, zakładali rodziny, mieli dzieci. Tylko Ty zostałeś sam. Ta samotność już Cię tak nie cieszyła. Odczuwałeś brak miłości, bolał Cię widok zakochanej pary. Pragnąłeś się w końcu ustatkować, zmienić coś, być odpowiedzialnym.
Samotność stała się Twoim przekleństwem, wrogiem. Chciałeś w końcu ją pokonać, po prostu się zakochać i żyć jak inni- tak zwykle i monotonnie. Był w tym jakiś czar, jakieś pragnienie, jakaś magia, którą chciałeś po prostu przeżyć.
Kiedy wracałeś do pustego domu, do pustki, która tak Cię osaczała przeklinałeś i śmiałeś się ze swojej dawnej postawy. Twoim marzeniem jest to po prostu zmienić.

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca