You are here: Home > o życiu > Czy jestem brzydka

Czy jestem brzydka

5Wiele kobiet zadaje sobie to pytanie: czy jestem piękna czy może brzydka? Każda z nas kobiet chce być kochana i podziwiana. Tak zostałyśmy stworzone i tego nie zmienimy, ze do normalnego funkcjonowania potrzebujemy odrobiny próżności, zachwytu oraz akceptacji. Głównie skupiamy się na okazywaniu zainteresowania w stosunku do nas przez mężczyzn. Dlatego tez często ubieramy się w piękne suknie i stroje, robimy makijaże, układamy fryzury, wszystko po to, żeby usłyszeć, jakie jesteśmy piękne i że się podobamy.
Niestety nie każda kobieta to słyszy, chociaż bardzo się stara i dba o siebie. Niestety nie każdy mężczyzna okazuje uczucia, zwykle się wstydzi bądź został inaczej wychowany.
Kobieta wtedy zastawia się, co się może jemu w niej nie podobać, co jest nie tak i co powinna zrobić. Zaczyna popadać w bezpodstawne kompleksy, które z każdym dniem stają się coraz większe. Nie może się już nawet przeglądać w lustrze, traci ochotę na zakupy i ubieranie się i strojenie, aby się mężczyźnie przypodobać, gdyż uważa to za bezsensowna walkę. Zaczyna zadawać sobie pytania: czy jestem brzydka? Dlaczego nie mogę być piękna?

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca