Aborcja

1W Polsce jak i w wielu krajach na świecie aborcja jest zakazana odpowiednimi przepisami prawa. Niestety nie każda kobieta odczuwa radość i szczęście związane z przyszłym macierzyństwem. Niektóre nie tylko boją się chwili porodu, ale także zastanawiają się, czy w ogóle urodzić. Najczęściej do usunięcia ciąży zmusza je sytuacja finansowa rodziny, sami członkowie rodziny lub mężczyzna z którym są związane. To najczęściej właśnie mężczyzna poddaje kobiecie pomysł aborcji, by jak najszybciej pozbyć się uciążliwego problemu. Te wszystkie osoby nie zdaja sobie sprawy, w jaki sposób ten czyn wpłynie na psychikę przyszłej matki. Może ona już nigdy nie powrócić do stanu z przed aborcji. Psycholodzy zauważyli właśnie w tej grupie kobiet największą liczbę depresji oraz samobójstw. Taka kobieta najprawdopodobniej już nigdy nie zdecyduje się na potomstwo i pozostanie do końca życia singlem. Nikt tak naprawdę nie wie- poza innymi kobietami, które także zdecydowały się na aborcję, co taka kobieta odczuwa przed zabiegiem, w jego trakcie, czy po nim. Jedno jest pewne, istnieje tylko niewielki odsetek przyszłych matek, które nie mają żadnych wyrzutów sumienia z powodu tego czego się dopuściły. A dopuściły się zabójstwa własnego dziecka.

Piękno

Każda kobieta jest piękna na swój sposób tylko często o tym zapomina. Każda z nas często powtarza, ze chciałaby być piękna i mieć to coś, co przykuwa męskie spojrzenia, co sprawia, z e się podobamy innym. Wbrew pozorom to coś ma każda a nas, tylko nie umiemy tego w sobie obudzić. Nazywamy to pewnością siebie.
Kiedy jesteśmy pewne siebie, możemy spacerować i chodzić z wysoko podniesioną głową, znamy swoją wartość i swoją cenę, możemy czuć się piękne i wiemy, ze jesteśmy piękne po mimo swoich kompleksów, potrafimy się śmiać z siebie samej, znamy granicę pomiędzy dobrym smakiem a niewybrednym gustem, pewność siebie daje nam kobiecości, seksapilu i tego czegoś, co wyróżnia nas spośród miliona innych kobiet? To wspaniałe.
Piękno jest ukryte wewnątrz każdej nas, szkoda tylko ze często o tym zapominamy, ze nie wierzymy w siebie i urok, który jest w nas ukryty. Obudźmy go! To nie jest trudne. Wystarczy w siebie uwierzy c, powtarzać, ze jesteśmy piękne, z en Mamy to coś.
Nie bójmy się uważać się za piękne, nie zważajmy na kompleksy, nie dajmy się zamknąć w klatce własnych wyimaginowanych wad.

Moje kompleksy

Jak było wcześniej powiedziane każda z nas posiada kompleksy, każda z nas nie jest idealna i to jest piękne? Nie ma kobiety, która nie miałaby kompleksów. Nawet te uważane za najpiękniejsze, tajdze się sobie nie podobają, także uważają, ze im czegoś brakuje i ni e s ą do końca idealne tak, jakby tego chciały. Tak już jesteśmy stworzone, ze nie podobamy się do końca sobie, ze zawsze musi być coś, co mimo wszystko psuje cały efekt, co nam się nie podoba.
Możemy mieć kompleksy na niemal wszystko. Może nam się nie podobać nasz nos, możemy mieć żal do Boga ze nie dał nam dłuższych nóg czy pełniejszych piersi, możemy narzekać ze nie jesteśmy trzy centymetry wyższe czy, ze po prostu nie mamy pięknych rudych falowanych włosów.
Kompleksy mogą niszczyć nam życie, ale z drugiej strony pozwalają nam zachować dystans do siei samej. Czy nie sądzisz, ze życie bez kompleksów, w niemal idealnym i perfekcyjnym ciele byłoby zbyt nudne i monotonne?
Spójrz na kompleksy krzywym okiem, uśmiechnij się do nich i je zaakceptuj, nie zmieniaj na siłę czegoś, co tak naprawdę jest piękne i urocze.

Jestem brzydka

Wiele dziewcząt w okresie dorastania ma kompleksy z powodu tego jak wygląda. Każda z nas wygląda inaczej. Mamy kompleksy, bo oceniamy siebie i swój wygląd na podstawie wizerunku innych gwiazd, idolek, których plakaty są zawieszone w naszym pokoju. Niejednokrotnie zastawiamy się, co maja gwiazdy, czego my nie mamy, dlaczego one wyglądają tak świetnie a my AK przeciętnie i tak zwyczajnie.
Nie możemy patrzeć w nasze odbicie w lustrze, uważamy siebie z a brzydkie i nieatrakcyjne. Musimy pamiętać, ze wygład gwiazdy zawdzięczają sztabowi stylistów i wizażystów, perfekcyjnemu makijażowi i operacjom plastycznym, ingerencji chirurgii w wygład. Każda z nas ma kompleksy, to normalne, ni e możemy tego zmienić, tylko pokochać to, co mamy, to, co nie jest w naw idealne, bo to jest właśnie najpiękniejsze w nas, bo zupełnie inne od wszystkich. Po co mamy wyglądać jak inne dziewczyny? Czy tego chcemy?
Postarajmy się zaakceptować nasze za długie nosy, zbyt odstające uszy czy z mały wzrost. Wbrew pozorom to może być piękne i podobać się.

Organizacja imprezy

Jak zrobić, żeby było fajnie i się podobało. Chcecie poznać nowych znajomych, tak więc decydujecie się na imprezę, za sprawą której zadanie te będziecie mieć ułatwione. Tutaj jednak pojawia się kolejny problem. Gdzie takie przyjęcie zorganizować ? Czy wybrać wygodny fotel i siedzenie z piwem w ręku przed jakimś filmem ? A może zorganizować swoją imprezę gdzieś na świeżym powietrzu ? Ogródek, działka, jezioro ? Wiadomo, obydwa te miejsca mają swoje zalety jak i wady. Np. Zaletą takich domowych imprez jest to, że nie musimy martwić się o pogodę i miejsce, wystarczy trochę posprzątać, zrobić jakieś jedzenie i tyle z szykowania. Minusem natomiast jest to, że mieszkając w bloku, nie można pozwolić sobie na aż tak huczne świętowanie jak na świeżym powietrzu. Z drugiej strony, gdy znajdujemy się na dworze, jesteśmy, czy tego chcemy, czy nie, uzależnieni od pogody. Ta, czasami potrafi się zmieniać bardzo szybko i psuć imprezę w najlepszym momencie. Tak więc to już od was zależy na co się zdecydujecie i co wybierzecie.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca