Ratunek dla związku

Postanowiliście wspólnie uratować wasz związek i poprawić relacje pomiędzy wami zachodzące. Wasza miłość jest dla was nadal najważniejsza i postanowiliście ją uratować, uzdrowić. Szczere rozmowy są niezwykle ważne i pomagają uzdrowić chore związki. Niestety nie każda para rozmawia ze sobą szczerze, czym zaprzepaszcza szansę na odnalezienie wyjścia i ratunku dla ich miłości.
Postarajcie się zabić nudę i monotonię. To one są głównymi powodami psucia się związków i relacji pomiędzy partnerami. Postarajcie się robić to, na co macie ochotę. Nie mówcie, ze wam nie wypada, ze nie możecie. To nie tędy droga. Od dziś bawcie się życiem, cieszcie miłością, łamcie wszelkie zasady, nadajcie kolorów waszemu monotonnemu życiu. Bądźcie w końcu spontaniczni i pełni energii, niech uczucie e emocje a nie rozum podpowiada wam, co robić, gdzie się wybrać i czym się zajmować.
Wasza miłość jest najcenniejsza, więc postawcie ja najpierwszym miejscu. Żyjcie sobą i żyjcie dla siebie. Zachłystnijcie się szczęściem i radością, kochajcie się i umacniajcie waszą miłość. To nie trudne a tak ważne.

Uratujmy to

Chcecie uratować to, co jest miedzy wami. Nie chcecie tego tak kończyć i niszczyć swoje plany sprzed paru lat. Parę lat temu byliście dla siebie niemal wszystkim, całym światem. Planowaliście wspólną przyszłość, budowaliście wszystko na fundamencie swoich uczuć i relacji między wami, przysięgaliście sobie, ze tak między wami zostanie na zawsze bez względu na to, co się wydarzy.
Dziś niestety wasze Zycie i związek odbiegają znacznie od waszych tamtejszych planów. Nie jesteście dla siebie już wszystkim, wasza obecność czasami was męczy, kłótnie ranią, coraz częściej myślicie o tym, żeby to w końcu zakończyć. Słyszycie jednak cichy głos serca i miłości, którą monotonia i zwykłość i szarość dnia codziennego przytłumiły. Głos ten błaga o ratunek dla was, o nieprzepaszczenie ostatniej szansy, żebyście tak łatwo nie rezygnowali z waszych uczuć.
Pewnego dnia postanowiliście szczerze porozmawiać, tak jak nigdy. Właśnie tego wam najbardziej w tym momencie brakowało, to było wam potrzebne, żeby uzdrowić relacje miedzy wami. Zdecydowaliście wspólnie, żeby ta miłość ratować. Zależy wam na sobie i waszej miłości.

Monotonia i nuda

Dziś, kiedy myślicie o waszym związku i relacjami między wami nasuwa wam, się jedno słowo: monotonia. Dawniej nie było nudy i monotonii w waszym związku. Wszystko było ciekawe, inne i jedyne w swoim rodzaju. Wszystko wydawało się być idealne. Z czasem jednak ta wspaniałość i doskonałość zaczęła topnieć niczym lód. Niestety nie mieliście już tyle tematów do rozmowy i dyskusji, brakowało wam czasu na spotkania a może tez ochoty? Wkradła się monotonia i nuda. Nie było między wami dreszczyku emocji, ciekawości, co dziś możecie zrobić i czego możecie dokonać.
Dziś, kiedy się spotykacie wiecie dokładnie jak będzie wyglądało, znacie swojego partnera na pamięć, nie ma w waszym związku spontaniczności, nie chce się wam ratować tego związku, wolicie spędzać czas tak jak zawsze, wiecie, co się stanie i wydarzy, co będziecie mówić i o czym rozmawiać.
Czy wy naprawdę nie dostrzegacie, ze wasz związek gaśnie w oczach? Nie chcecie ratować go przed monotonią i nudą? Chcecie zaprzepaścić wasze marzenia i plany sprzed paru lat? Naprawdę tego chcecie? Wybierce miłość i uczucie albo monotonia i nuda.

Nie tak jak dawnej

Zauważacie zmiany w swoim związku. Wszystko wydaje się takie zwykłe, takie monotonne i codzienne. Jak bardzo się dziś różni wasz związek sprzed paru lat od tego, w którym obecnie się znajdujecie? Gdzie wszystko zaginęło, zgubiliście te wszystkie wartości, które spajały wasz związek, które nadawały mu czaru, tajemniczości i magii? Wszystko to gdzieś zdało się stracić sens.
Wasz dzisiejszy związek przypomina tysiące innych związków. Dawniej wydawał sie on jedyny w swoim rodzaju, oryginalny, taki, którego nikt nie miał i którego nigdy nie będzie. Miłość malowała przed wami wspaniałą przyszłość, perspektywę wspólnego, doskonałego życia bez kłopotów i jakichkolwiek zmartwień. Wszystko wydawało się nieważne i małostkowe w porównaniu do uczucia, jakie miedzy wami było.
Dziś nie czujecie takiej silnej miłości i przywiązania, nie tęsknicie za sobą jak dawniej, nie czujecie tego dreszczyku emocji9, który towarzyszył wam przy każdym spotkaniu. Gdzie e się podziały emocje? Gdzie miłość i obietnice wspólnej, wspaniałej przyszłość? Gdzie to wszystko zniknęło?
Czy jest szansa na uratowanie waszego związku?

Dzień za dniem

Mijały dni waszego związku, byliście ze sobą już naprawdę długo. Zaczynacie dostrzegać pewne zmiany. Na początku waszego związku myśleliście, ze ta fascynacja, to wielkie uczucie, które was złączyło będzie trwało wiecznie, będzie niezniszczalne. Budowaliście na swoim, uczuciu swój a przyszłość swoje dalsze życie i swoje dalsze plany. Czas był dla was zawsze wrogiem, również teraz.
Dzień mijał za dniem, miesiąc za miesiącem, rok za rokiem. Proporcjonalnie do upływu czasu gasł już wasz związek. Szczęście zdawało się wam uciekać przez palce, miłość zdawała się gasnąć, w miarę im bardziej próbowaliście to ratować, tym bardziej mieliście wrażenie, ze siebie tracicie, ze wasze plany gasną, przyszłość stoi pod znakiem zapytania.
Zniknęła gdzieś tęsknota, wszystko tak poszarzało, stało się codzienne, brakuje wam tego, co było na początku, gdzieś się zapodziało to wspólne postrzeganie świata, sens wspólnego życia, magia ulotniła się ustępując miejsca zimnu, monotonni i zwykłej szarości dnia. Nie tak wyobrażaliście sobie swoje wspólne życie. Nie tak miała wyglądać wasza miłość. Nie tak chcecie żyć.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca