Zachowanie kobiet

14Oczywiście nie ma co się oszukiwać, kobieta nie jest istotą doskonałą i jej także zdarzają się różnego rodzaju wpadki podczas kontaktu z mężczyznami. Jednym z takich właśnie błędów, a można powiedzieć, że nawet grzechów jest sytuacja, w której to kobieta okazuje kompletną obojętność i niewdzięczność w stosunku do tego, co mężczyzna dla niej robi. Niestety prawda jest taka, że na przykład kobieta zaproszoną przez mężczyznę do restauracji zachowuje się w taki sposób, jakby wszystko co jest skierowane w stosunku do niej miało się dziać i powinno się jej to należeć. Po prostu tak ma być zawsze i koniec. Niestety drogie panie nie wszyscy mężczyźni są tacy na co dzień. Otóż kobiety dzielą się na te, które doceniają starania mężczyzny raz na takie, które są niewdzięczne pod każdym względem. Wróćmy chociażby do przykładu tej restauracji. Kobieta próżna i zadumana wyjdzie z restauracji bez mrugnięcia okiem, natomiast kobieta skromna zaproponuje, że zapłaci za siebie. Jeżeli mężczyzna okaże się prawdziwym dżentelmenem nigdy w życiu na to nie pozwoli. Lecz życzę takiej właśnie zadumanej kobiecie, by trafiła na mężczyznę nietaktownego.

Garderoba

13Jak wiadomo rajstopy są nieuniknioną częścią życia każdej kobiety, w dodatku każdej eleganckiej kobiety. Warto też, pisząc o rajstopach, wspomnieć, że w dawnych, odległych czasach to mężczyźni byli pierwszymi użytkownikami rajstop. Zdziwienie? No właśnie taka jest prawda. Jednak to przeświadczenie dawno uległo zmianie i to właśnie kobiety stały się użytkowniczkami tego ekskluwyzwnego bądź co bądź elementu garderoby. Czasy się zmieniły, moda też. Dlatego kobiety coraz częściej zaczęły odchodzić od ubierania długich sukni do kostek, przechodząc w stroje coraz częściej odsłaniające nogi. Wiadomą rzeczą jest, że kobieta elegancka i wyrafinowana oraz taktowna, do stroju eleganckiego zawsze założy rajstopy. Normalną rzeczą jest też to, że są one trochę uciążliwe z tego względu, że mimo tego, że jest lato, do niektórych strojów po prostu należy założyć rajstopy, a nie wypada wręcz ich nie założyć. Niestety rajstopy są wykonane z materiałów sztucznych. Dlaczego niestety? Właśnie dlatego, że tworzywa sztuczne nie przepuszczają powietrza. Dobrą rzeczą jest jednak to, że w dzisiejszych czasach można dostać rajstopy o różnej grubości oraz kolorze, co może ułatwić ich noszenie.

Kobieta a mężczyzna

12W świecie normalnych ludzi istnieje niezwykle znacząca różnica między kobietą a mężczyzną. Otóż jest to podejście do sprawy seksu. Dlaczego? Ponieważ kiedy to mężczyzna idzie do klubu, poznaje nową kobietę, stawia jej drinka, rozmawia z nią a ostatecznie ląduje z nią w łóżku, uważany jest za świetnego uwodziciela i w momencie, w którym to chwali się kolegom o swoich zdobyczach i podbojach oraz opowiada ile to lasek nie zaliczył jednego wieczora, spotyka to się z wielką aprobatą oraz gratulacjami. Określa się go mianem superkochanka oraz boskiego macho. A jak to jest w przypadku kobiety? No niestety sprawa wygląda zupełnie inaczej. W przeciwieństwie do mężczyzny kobieta, chociażby z sytuacji wyżej opisanej, czyli taka, która to właśnie spotkała takiego natręta, któremu już dała postawić sobie drinka i skorzystała z propozycji seksu, nie ma zamiaru chwalić się tym komukolwiek z tego względu, że nawet uważa, że nikt nie powinien jej widzieć z obcym facetem, bo co mógłby powiedzieć o tym ktoś ze znajomych. Było miło, ale się skończyło – z takiego założenia wychodzi. Podsumowując te dwie sytuacje: gdyby to właśnie kobieta zaczęła chwalić się takimi „zdobyczami” tak, jak to zrobił mężczyzna już dawno obrzucona byłaby mianem dziwki, szmaty, czy po prostu puszczalskiej. Sytuacja taka sama, a jak różne spojrzenie na obie te osoby. Wiele osób zastanawia się nad tym, bądź co bądź, sprzecznym tematem w wielu kwestiach. Dlaczego sprzecznym? Otóż zależy to od punktu widzenia oraz od tego, w jakich okolicznościach kobieta z mężczyzną się poznali.

Przyjaźń

11Często zdarza się tak, i to raczej w przypadku kobiet, że w momencie, gdy zarywa do niej jakiś mężczyzna, ta nie chcąc całkowicie odmówić, czy tracić znajomości, a może raczej nie odbierać mu całkowitej nadziei proponuje, lub godzi się na propozycję, by zostać przyjaciółmi. Taka przyjaźń niestety nie jest oparta na niczym, a raczej jedynie na zainteresowaniu i zaangażowaniu głównie jednej ze stron, której to zależy na utrzymaniu kontaktu z tego względu, że liczy ona jeszcze, że może w przyszłości coś się z tej przyjaźni rozwiąże. Najprawdziwsza przyjaźń natomiast istnieje wtedy, gdy powstaje ona na podstawie relacji między kobietą a mężczyzną, kiedy nie ma między nimi żadnej chemii, a raczej traktują oni siebie nawzajem jako siostrę, czy brata. Owszem, istnieje między nimi związek emocjonalny, ale nie taki, jak między partnerami życiowymi. Osoby takie czują, że zawsze mogą na siebie liczyć, wyżalić się w momencie zawodu miłosnego, czy pochwalić nowym podbojem, nie istnieje między nimi zazdrość. Dlatego powtarzam, że taka przyjaźń naprawdę jest możliwa.

Niepłodność

10Niestety wiele małżeństw boryka się z problemem niepłodności. Może to być spowodowane problemami ze strony kobiety, jak i równie dobrze ze strony mężczyzny. Jednak niezależnie od tego, czyja to jest wina, a raczej nie wina, bo jest to niezależne od naszej woli, należy przez ten problem przejść razem i razem sobie z nim radzić. Zarówno niepłodność u kobiet, jak i u mężczyzn jest w niektórych przypadkach uleczalna. Kiedy tak naprawdę można mówić o bezpłodności? Para może uznać się za niepłodną w momencie, gdy przez 12 miesięcy kobiecie nie udało się zajść w ciążę, mimo tego, że nie używali oni żadnego zabezpieczenia, a celem ich było właśnie staranie się o dziecko. Warto zaznaczyć też, że w prawie połowie przypadków niepłodności defekt leży po stronie mężczyzny. Jak zacząć poszukiwania przyczyny tej tragedii? Otóż najlepiej jest dochodzenie rozpocząć od zbadania jakości nasienia mężczyzny, gdyż jest to najprostszy sposób wyeliminowania lub odkrycia problemu. Jeżeli już okaże się, że wina jednak stoi po stronie mężczyzny, może okazać się, że przyczyn jest naprawdę wiele. Jest to na przykład palenie papierosów, duże ilości alkoholu, obcisła bielizna, a także różnego rodzaju infekcje i zakażenia.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca