Zaangażowanie w związek

4Mówi się, że tylko piękne kobiety, które potrafią wykorzystać swój wygląd, rządzą światem. Zarazem też to ona decyduje się na to, z kim będzie się spotykać, z kim się umówi, a z kim prześpi, a z kim innym jeszcze założy rodzinę, o ile oczywiście będzie miała na to ochotę. Istnieje także przekonanie, że kobiety piękne, kochają mniej. Po prostu nie angażują się tak bardzo, bo wiedzą, że mogą mieć każdego w każdej chwili, kiedy tylko tego zapragną. Mężczyzna dorasta w przekonaniu, że kobieta piękna, nie jest stworzona dla każdego mężczyzny, a żeby ją zdobyć musiałby być naprawdę super przystojny, niesamowicie bogaty i mieć mnóstwo ważnych i przydatnych znajomości, które w każdej chwili może wykorzystać.  Dlatego mężczyzna, zamiast starać się, udoskonalać swój charakter, ulepszać się, on po prostu rezygnuje, gdyż na samym początku stwierdza, że nie ma szans, że nie spełnia wymagań, choć tak naprawdę wcale ich nie zna. A w gruncie rzeczy kobieta piękna jest stworzona w taki sam sposób jak kobieta mniej urodziwa.

Pojęcie piękna

3Należy zaznaczyć także, że piękno jest pojęciem względnym i każdy mężczyzna może mieć inny gust. A właściwie to media wykreowały taką wzorcową urodę, i jeśli któraś kobieta nie spełnia takich właśnie kryteriów jest z góry skreślona. Wielu mężczyzn tak właśnie twierdzi. Czasem też na pewno zdarzało im się doświadczyć tego na własne oczy, mieli okazję porozmawiać i przekonać się, jaka naprawdę jest ta ślicznotka. I tez często po takim jednym incydencie mężczyźni zaczynają myśleć, że kobiety są głupie i nie są wcale warte ich uwagi. A prawda jest taka, że był to może jeden z nielicznych wyjątków. Ponadto według wielu statystyk to więcej kobiety kończy uczelnie wyższe, zdobywa doświadczenie, znajduje dobrze płatną pracę, czy zajmuje wysokie stanowiska i robi karierę, właśnie wykorzystując tutaj swój intelekt, a nie tak jak wszyscy myślą – urodę. I to właśnie tez kobiety, czy może powinnam raczej napisać – dziewczyny, zdobywają lepsze stopnie w szkole niż chłopcy. To one lepiej się uczą i przykładają do nauki. Zależy im, są ambitne i chcą w życiu coś osiągnąć. Oczywiście wyjątek potwierdza regułę. Zdarzają się kobiety, które w życiu niczego nie osiągnęły. Były równie uparte i buntownicze jak nie jeden z chłopców. A co robią gdy dorosną? No właściwie to nic. We wczesnym wieku zachodzą w ciążę, mają dziecko, które często zmuszone są wychowywać same, a w ostateczności kończą na ulicy. Ale jak już wspomniałam są to nieliczne wyjątki, gdyż to, jak postępują kobiety zależy w większości od tego, jak postrzegają i traktują je mężczyźni.

Kontakt z kobietami

2Wielu mężczyzn po prostu boi się kontaktu z kobietami. Gdy jest okazja, żeby porozmawiać, on jest sparaliżowany strachem, nie potrafi nic z siebie wydobyć. Po prostu można powiedzieć, że zaniemówił z wrażenia. Wielu zakompleksionych mężczyzn tworzy sobie niestworzone mity dotyczące kobiet, które wcale nie są prawdą, ale które podnoszą ich na duchu, utwierdzają w przekonaniu, że to nie wcale oni są tacy beznadziejni, a że raczej kobiety są ich niewarte i kompletnie nie do zdobycia. A niestety prawda jest taka, że właśnie Ci mężczyźni nie mają zielonego pojęcia na temat kobiet z tego względu, że te wszystkie mity, jak sama nazwa wskazuje są po prostu nieprawdziwe i zakłamane. Nic, z tych rzeczy Ne jest prawdą, to kompletne bzdury. Chociażby przekonanie, że kobiety lecą tylko na kasę. Zostało udowodnione we wcześniejszych artykułach, że wcale tak nie jest i wynika to tylko i wyłącznie z niedoskonałości mężczyzny, który sobie ze sobą nie radzi ani ze swoim życiem. Drugą sprawą jest też to, że kobiety wcale nie są głupie. Wręcz przeciwnie. Uważam, że mają one stokroć więcej ambicji i zaparcia w sobie niż mężczyźni. To one wiedzą, czego chcą i nie boją się zdobywać świata.

Zachowanie

1Wiele kobiet udaje głupszą niż jest przy facecie, żeby go do siebie nie zniechęcać, chcą sprawić, by poczuł się ważny i lepszy od nich. Nie chcą po prostu ich od siebie odstraszyć. Wielu mężczyzn właśnie tak uważa. Ale drodzy panowie, czy nie warto spojrzeć jednak z drugiej strony? Może warto przeanalizować własne zachowanie i doszukać się czegoś, co robicie źle? Co powoduje, że kobiety od Was uciekają, zamiast oblepiać was z każdej strony? A może dotyczy to też tego, jakie masz zdanie o kobietach. Co o nich myślisz i jak je traktujesz. Zatem może wina nie leży w ogóle po stronie kobiet, ale w tym, jakie masz o nich przeświadczenie? Wielu mężczyzn przyjmuje właśnie taki tok myślenia, który jest kompletnie błędny i nie na miejscu. Czy naprawdę jesteś pewien, że to, w co wierzysz, jest rzeczywiście prawdą? Może właśnie w tym tkwi sedno całej sprawy? Może wszystko zależy tylko od tego, jakie przyjmujesz spojrzenie? Zatem zaczynając krytykę i ocenę kobiet, może zacznij od samego siebie? Spójrz na swoje wady, swoje mocne strony, porównaj je i staraj się cokolwiek poprawić, tak, aby nie odstraszać kobiet, a wręcz przeciwnie. Może po prostu uważają, że nie jesteś godzien ich zdobycia, ale nie z tego względu, że czuja się dumne i próżne, ale z tego względu, jak je traktujesz i w jaki sposób podchodzisz do znajomości z nią. Zastanów się, czy przypadkiem nie traktujesz jej przedmiotowo i nie sprawiasz wrażenia faceta, który chce ją zdobyć, wykorzystać na jedną noc, i porzucić bez znaku życia.

Kobiety lubią spontaniczność

13Kobiety lubią spontaniczność, częste zmiany miejsc stosunków. Oczywiście wiele jest takich rzeczy. Wygląd, charakter, czułość i opiekuńczość. Ale to stare i oklepane. Może tak coś nowego na ten temat? Tym razem ankieta została przeprowadzona wśród mężczyzn między 20 a 30 rokiem życia. I wiecie co się okazało? Że są to rzeczy, o których kobiety zapewne nie zdawały sobie sprawy. Robiły wiele rzeczy bezmyślnie i nie miały nawet pojęcia o tym, że mężczyzna obserwując ją po prostu szalał z pożądania. Cóż to takiego? Otóż jedną z takich rzeczy jest moment, w którym kobieta delikatnie zwilża usta językiem w sposób bardzo subtelny a zarazem bardzo zmysłowy. Niewiele mniej procent mężczyzn odpowiedziało, że najbardziej podnieca ich moment, w którym to ich kobieta się rozbiera. Czy to w sposób uwodzicielski, czy po prostu normalny – wszystko zależy od tego, co sobie w danym momencie wyobrażą. Co dalej? Po prostu najzwyczajniej w świecie jest to taniec ich ukochanej. Uwielbiają jej ruchy, gesty, kroki. Równie wiele mężczyzn lubi obserwować swoją kobietę pod prysznicem, podczas kąpieli. Niby banalne, a jednak. Drogie panie, przypomnijcie sobie właśnie wtedy te sytuacje, w których to mężczyzna porwał was, przerywając jednocześnie ta czynność, do łóżka na małe igraszki.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca