You are here: Home > o życiu > Moje kompleksy

Moje kompleksy

Jak było wcześniej powiedziane każda z nas posiada kompleksy, każda z nas nie jest idealna i to jest piękne? Nie ma kobiety, która nie miałaby kompleksów. Nawet te uważane za najpiękniejsze, tajdze się sobie nie podobają, także uważają, ze im czegoś brakuje i ni e s ą do końca idealne tak, jakby tego chciały. Tak już jesteśmy stworzone, ze nie podobamy się do końca sobie, ze zawsze musi być coś, co mimo wszystko psuje cały efekt, co nam się nie podoba.
Możemy mieć kompleksy na niemal wszystko. Może nam się nie podobać nasz nos, możemy mieć żal do Boga ze nie dał nam dłuższych nóg czy pełniejszych piersi, możemy narzekać ze nie jesteśmy trzy centymetry wyższe czy, ze po prostu nie mamy pięknych rudych falowanych włosów.
Kompleksy mogą niszczyć nam życie, ale z drugiej strony pozwalają nam zachować dystans do siei samej. Czy nie sądzisz, ze życie bez kompleksów, w niemal idealnym i perfekcyjnym ciele byłoby zbyt nudne i monotonne?
Spójrz na kompleksy krzywym okiem, uśmiechnij się do nich i je zaakceptuj, nie zmieniaj na siłę czegoś, co tak naprawdę jest piękne i urocze.

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca