You are here: Home > o życiu > Monotonia i nuda

Monotonia i nuda

Dziś, kiedy myślicie o waszym związku i relacjami między wami nasuwa wam, się jedno słowo: monotonia. Dawniej nie było nudy i monotonii w waszym związku. Wszystko było ciekawe, inne i jedyne w swoim rodzaju. Wszystko wydawało się być idealne. Z czasem jednak ta wspaniałość i doskonałość zaczęła topnieć niczym lód. Niestety nie mieliście już tyle tematów do rozmowy i dyskusji, brakowało wam czasu na spotkania a może tez ochoty? Wkradła się monotonia i nuda. Nie było między wami dreszczyku emocji, ciekawości, co dziś możecie zrobić i czego możecie dokonać.
Dziś, kiedy się spotykacie wiecie dokładnie jak będzie wyglądało, znacie swojego partnera na pamięć, nie ma w waszym związku spontaniczności, nie chce się wam ratować tego związku, wolicie spędzać czas tak jak zawsze, wiecie, co się stanie i wydarzy, co będziecie mówić i o czym rozmawiać.
Czy wy naprawdę nie dostrzegacie, ze wasz związek gaśnie w oczach? Nie chcecie ratować go przed monotonią i nudą? Chcecie zaprzepaścić wasze marzenia i plany sprzed paru lat? Naprawdę tego chcecie? Wybierce miłość i uczucie albo monotonia i nuda.

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca