You are here: Home > o życiu > Nie tak jak dawnej

Nie tak jak dawnej

Zauważacie zmiany w swoim związku. Wszystko wydaje się takie zwykłe, takie monotonne i codzienne. Jak bardzo się dziś różni wasz związek sprzed paru lat od tego, w którym obecnie się znajdujecie? Gdzie wszystko zaginęło, zgubiliście te wszystkie wartości, które spajały wasz związek, które nadawały mu czaru, tajemniczości i magii? Wszystko to gdzieś zdało się stracić sens.
Wasz dzisiejszy związek przypomina tysiące innych związków. Dawniej wydawał sie on jedyny w swoim rodzaju, oryginalny, taki, którego nikt nie miał i którego nigdy nie będzie. Miłość malowała przed wami wspaniałą przyszłość, perspektywę wspólnego, doskonałego życia bez kłopotów i jakichkolwiek zmartwień. Wszystko wydawało się nieważne i małostkowe w porównaniu do uczucia, jakie miedzy wami było.
Dziś nie czujecie takiej silnej miłości i przywiązania, nie tęsknicie za sobą jak dawniej, nie czujecie tego dreszczyku emocji9, który towarzyszył wam przy każdym spotkaniu. Gdzie e się podziały emocje? Gdzie miłość i obietnice wspólnej, wspaniałej przyszłość? Gdzie to wszystko zniknęło?
Czy jest szansa na uratowanie waszego związku?

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca