You are here: Home > o życiu > Piękno

Piękno

Każda kobieta jest piękna na swój sposób tylko często o tym zapomina. Każda z nas często powtarza, ze chciałaby być piękna i mieć to coś, co przykuwa męskie spojrzenia, co sprawia, z e się podobamy innym. Wbrew pozorom to coś ma każda a nas, tylko nie umiemy tego w sobie obudzić. Nazywamy to pewnością siebie.
Kiedy jesteśmy pewne siebie, możemy spacerować i chodzić z wysoko podniesioną głową, znamy swoją wartość i swoją cenę, możemy czuć się piękne i wiemy, ze jesteśmy piękne po mimo swoich kompleksów, potrafimy się śmiać z siebie samej, znamy granicę pomiędzy dobrym smakiem a niewybrednym gustem, pewność siebie daje nam kobiecości, seksapilu i tego czegoś, co wyróżnia nas spośród miliona innych kobiet? To wspaniałe.
Piękno jest ukryte wewnątrz każdej nas, szkoda tylko ze często o tym zapominamy, ze nie wierzymy w siebie i urok, który jest w nas ukryty. Obudźmy go! To nie jest trudne. Wystarczy w siebie uwierzy c, powtarzać, ze jesteśmy piękne, z en Mamy to coś.
Nie bójmy się uważać się za piękne, nie zważajmy na kompleksy, nie dajmy się zamknąć w klatce własnych wyimaginowanych wad.

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca