You are here: Home > o życiu > Pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie

Pamiętajcie, sami na świecie nie żyjecie. Dobra, macie swoje wspólne mieszkanie, jest wszystko super ekstra. Wszystko wam się układa, nie nudzicie się sobą, nie dochodzi do żadnych poważnych sprzeczek z powodu wspólnego zamieszkania. Gratulacje. Jednak, to nie jest wszystko. Przeprowadzając się, zostawiliście za sobą wszystko. Prawda ? Znajomi, rodzina, nie macie z kim się spotkać, wyżalić gdy w związku nie idzie coś po waszej myśli. W takich wypadkach najlepiej sprawdzali się przyjaciele. Ale teraz ? Nie ma się nikogo. Więc co można zrobić aby poznać nowych ludzi ? Zapoznać się ze swoimi sąsiadami, a nie jak gbur siedzieć w domu i mówić tylko innym na klatce „Dzień Dobry”.
Jest jeden, nie zawodny sposób, na to, aby poznać nieco lepiej ludzi z waszego nowego otoczenia. Oczywiście chodzi o nic innego jak imprezę integracyjną, zwaną w pewnych kręgach „parapetówka”. Jest to łatwy i przyjemny sposób na poznanie innych, nie wysilając się za bardzo. Bo co z tego, że od czasu do czasu zamieni się kilka słów z kimś na klatce ? To nic nie da, jeśli chce się poznać swoich sąsiadów na tyle dobrze, aby można było prosić ich o drobne przysługi, jakby choćby pilnowanie domu pod waszą dłuższą nieobecność.

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca