You are here: Home > o życiu > Ratunek dla związku

Ratunek dla związku

Postanowiliście wspólnie uratować wasz związek i poprawić relacje pomiędzy wami zachodzące. Wasza miłość jest dla was nadal najważniejsza i postanowiliście ją uratować, uzdrowić. Szczere rozmowy są niezwykle ważne i pomagają uzdrowić chore związki. Niestety nie każda para rozmawia ze sobą szczerze, czym zaprzepaszcza szansę na odnalezienie wyjścia i ratunku dla ich miłości.
Postarajcie się zabić nudę i monotonię. To one są głównymi powodami psucia się związków i relacji pomiędzy partnerami. Postarajcie się robić to, na co macie ochotę. Nie mówcie, ze wam nie wypada, ze nie możecie. To nie tędy droga. Od dziś bawcie się życiem, cieszcie miłością, łamcie wszelkie zasady, nadajcie kolorów waszemu monotonnemu życiu. Bądźcie w końcu spontaniczni i pełni energii, niech uczucie e emocje a nie rozum podpowiada wam, co robić, gdzie się wybrać i czym się zajmować.
Wasza miłość jest najcenniejsza, więc postawcie ja najpierwszym miejscu. Żyjcie sobą i żyjcie dla siebie. Zachłystnijcie się szczęściem i radością, kochajcie się i umacniajcie waszą miłość. To nie trudne a tak ważne.

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca