You are here: Home > o życiu > Samotność w chorobie – zielony jęczmień

Samotność w chorobie – zielony jęczmień

12Wiele osób choruje na poważne schorzenia, na które często nie ma lekarstwa. Powolna śmierć w samotności to najgorsze co może być. Śmiertelna choroba to straszne zjawisko. Może nie pomóc nawet zielony jęczmień. Zabija nie tylko schorzenie ale także bolesna świadomość odejścia, że niedługo skończymy żyć, że umrzemy. Nie jesteśmy świadomi tego, co nas czeka po śmierci, boimy się, chcemy zostać tu na siłę, jednak nie możemy- śmierć powoli zabiera nam życie.
Jest wiele śmiertelnie chorych osób, które nie mają nadziei na uratowanie, nie wierzą w cud wyzdrowienia. Ich jedynym marzeniem jest poczuć się ostatni raz kochanym, żeby w momencie śmierci ktoś, komu ufają trzymał ich za rękę i uronił łzę żalu i tęsknoty.
Ich ostatnie dni są jednak te same. Nikt ich nie odwiedza, każdy o nich zapomniał, umarł w pamięci innych. Nie zasłużył na to. Zamknięty w czterech ścianach jest zmuszony odejść w samotności. Przebywa w szpitalu lub hospicjum otoczony przez obce mu osoby. Osoby te mają rodziny, które je odwiedzają, wspierają na duchu i okazują miłość. On tego nie ma. Jedyną jego towarzyszką staje się wówczas samotność i oczekiwanie na odejście z tego świata. Samotnie.

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca