You are here: Home > o życiu > Samotność w związku – ustalanie ojcostwa

Samotność w związku – ustalanie ojcostwa

13Pozornie związek dwojga ludzi tworzy miłość i wsparcie. Bywa jednak tak, że nie ma żadnych uczuć a dwoje ludzi jest samotnych. Miłość, zaufanie, wsparcie i uczucie. Takie wartości przychodzą nam na myśl, kiedy widzimy jakąś parę. Pozory jednak mylą, gdyż ich relacje mogą być całkiem różne i odmienne.
Niestety niewiele par się umie dogadać, rozmawiać o swoich problemach otwarcie i mówić co nie pasuje, co rani i co sprawia ból. Oczekujemy od partnera zrozumienia, wysłuchania, wsparcia i dobrej rady. Niestety nie w każdym związku tak jest. Istnieje pomiędzy nimi pozorna miłość, jakieś przyzwyczajenie, przywiązanie. Nie stanowią oni jednak całości, tylko dwie odrębne jednostki, które interesują wyłącznie ich sprawy. Potrzebują miłości i wsparcia partnera, jednak boją się do tego przyznać. Oddalają się od siebie, są samotni pomimo, że są razem. Jest to niezwykle krzywdzące dla obojga i nie powinno występować. Należy tę chorą sytuację jak najszybciej uzdrowić lub zakończyć ten związek. Może pomóc również ustalanie ojcostwa. Samotność nie powinna występować tam, gdzie powinna być miłość, przywiązanie i wsparcie. Uratujcie więc wasz związek, jeżeli tak właśnie wyglądają relacje pomiędzy wami.

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca