You are here: Home > o życiu > Samotność a trening terapeutyczny

Samotność a trening terapeutyczny

14Samotność to najgorsze uczucie. Człowiek potrzebuje wsparcia i obecności drugiej osoby. Co jednak, kiedy zostaje pozostawiony sam sobie? Samotność- nikt nie chciałby zostać zapewne sam, bez miłości, bez wsparcia, ochrony bez jakiegokolwiek uczucia. Niw wyobrażamy sobie życia bez ukochanych nam osób, ich strata byłaby dla nas okropnym ciosem i sprawiłaby nam niesamowite cierpienie. Samotność dotyka kiedyś każdego z nas. Może dotyczyć ona samotności w miłości, opuszczeniu przez najbliższych czy samotności i braku pamięci na starość. Jest ona połączona z niesamowitym żalem, cierpieniem, że zostaliśmy opuszczeni, zostawieni jak przedmiot i bolesna świadomość, że jesteśmy w tej sytuacji całkowicie bezbronni, bezradni i zdani całkowicie na siebie.
Każdy człowiek potrzebuje miłości drugiego człowieka, wsparcia i ochrony. Jest to jedna z jego głównych potrzeb, bez których nie jest w stanie normalnie funkcjonować.
Samotność może prowadzić do depresji, załamania nerwowego a nawet prób samobójczych. Życie w samotności traci bowiem jakikolwiek sens. Czy jest z tego jakieś wyjście? Tak. Może pomóc trening terapeutyczny i odrobina miłości drugiego człowieka.

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca