You are here: Home > o życiu > Uratujmy to

Uratujmy to

Chcecie uratować to, co jest miedzy wami. Nie chcecie tego tak kończyć i niszczyć swoje plany sprzed paru lat. Parę lat temu byliście dla siebie niemal wszystkim, całym światem. Planowaliście wspólną przyszłość, budowaliście wszystko na fundamencie swoich uczuć i relacji między wami, przysięgaliście sobie, ze tak między wami zostanie na zawsze bez względu na to, co się wydarzy.
Dziś niestety wasze Zycie i związek odbiegają znacznie od waszych tamtejszych planów. Nie jesteście dla siebie już wszystkim, wasza obecność czasami was męczy, kłótnie ranią, coraz częściej myślicie o tym, żeby to w końcu zakończyć. Słyszycie jednak cichy głos serca i miłości, którą monotonia i zwykłość i szarość dnia codziennego przytłumiły. Głos ten błaga o ratunek dla was, o nieprzepaszczenie ostatniej szansy, żebyście tak łatwo nie rezygnowali z waszych uczuć.
Pewnego dnia postanowiliście szczerze porozmawiać, tak jak nigdy. Właśnie tego wam najbardziej w tym momencie brakowało, to było wam potrzebne, żeby uzdrowić relacje miedzy wami. Zdecydowaliście wspólnie, żeby ta miłość ratować. Zależy wam na sobie i waszej miłości.

Comments are closed.

zycie info o zyciu kruchosc zycia samotnosc samotnosc w zwiazku samotnosc w chorobie samotnosc dziecka i 2 info o zyciu i 2 samotnosc na starosc brak milosci to naprawde milosc wyglad w zyciu piekno w mediach i 3 info o zyciu i 3 czy jestem brzydka kompleksy niszcza zycie kobieta z kompleksami walczmy z tym zwiazek malzenski i 4 info o zyciu i 4 zachowanie kobiet garderoba kobieta a mezczyzna przyjazn nieplodnosc i 5 info o zyciu i 5 zycie seniorek orgazm kobiety typy orgazmow gimnastyka w ciazy uroda kobiety i 6 info o zyciu i 6 zaangazowanie w zwiazek pojecie piekna kontakt z kobietami zachowanie kobiety lubia spontanicznosc i 7 info o zyciu i 7 malzenstwo a milosc zachowanie we snie oczekiwania zrozumiec kobiety porzucenie i 8 info o zyciu i 8 praktyczna kurtka telefonowanie do kobiety elegancki gorset drozsze ale lepsze niezbedne kosmetyki i 9 info o zyciu i 9 zdrowy styl zycia odpowiednia dawka witamin kobieta inteligentna rola kobiet bizneswoman i 10 info o zyciu i 10 biustonosz potrzebny od zawsze zdrada w zwiazku wyjscie na zakupy unikalne ubiory hormony w naszym zyciu i 11 info o zyciu i 11 delikatne i wrazliwe kobiece nogi randkowe wpadki marzenia kobiet kiecka na kazda okazje i 12 info o zyciu i 12 okres ciazy pierwsza kapiel lozko rodzicow kontra lozeczko odpoczynek czy sprzatanie codzienna toaleta i 13 info o zyciu i 13 kiedy zabawki jakie pieluszki ubior noworodka reakcja rodzenstwa pozne macierzynstwo i 14 info o zyciu i 14 powrot do formy razem czy osobno tato przy porodzie ciaza a mezczyzna ubrania dla ciezarnych i 15 info o zyciu i 15 aborcja piekno moje kompleksy jestem brzydka organizacja imprezy i 16 info o zyciu i 16 pierwsze wrazenie to juz nie to wlasne cztery katy stac mnie na wszystko wspolne lokum i 17 info o zyciu i 17 ratunek dla zwiazku uratujmy to monotonia i nuda nie tak jak dawnej dzien za dniem i 18 info o zyciu i 18 idealny zwiazek wybor oferty gdzie szukac ofert pracy moja wymarzona praca przymus nadgodzin i 19 info o zyciu i 19 niskie wynagrodzenie nepotyzm mobbing molestowanie seksualne faworyzowanie i 20 info o zyciu i 20 staz w korporacji praca kelnera praca sekretarki praca freelancera idealna praca